11-700 Mrągowo, Bagienice 24

swiatkamieni@wp.pl603 350 500

  • Świat Kamieni
  • Świat Kamieni
  • Świat Kamieni
  • Świat Kamieni
  • Świat Kamieni
  • Świat Kamieni
  • Świat Kamieni

Świat Kamieni w zakresie swojej działalności prowadzi profesjonalną sprzedaż i montaż wyrobów granitowych. Zapewniamy fachowe doradztwo, wysoką jakość i szybkie terminy realizacji. Przedmiotem działalności jest projektowanie, sprzedaż i montaż nietuzinkowych nagrobków granitowych. W naszej ofercie znajdują się elementy wystroju wnętrz takie jak parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, posadzki, schody, elewacje, stoły, fontanny oraz wiele innych elementów architektonicznych.

Oferowane produkty są z naturalnego kamienia: granitu, marmuru, trawertynu, onyxu. Kraje pochodzenia kamieni to Szwecja, Norwegia, Finlandia, Indie, Brazylia Republika Południowej Afryki, Chiny, Polska, Francja, Ukraina, Zimbabwe, Włochy, Turcja. Każdy klient uzyska fachowe doradztwo, mając na względzie indywidualizm formy, ma możliwość decydowania o kształcie i wykończeniu produktu finalnego odpowiadającemu najwyższym standardom jakości. Cechami charakterystycznymi nagrobka, które Świat Kamieni chce wyeksponować, jest jego niepowtarzalny wzór, oraz to co najcenniejsze w kamieniu, niepowtarzalność jego struktury.

Bazując na zdobytym doświadczeniu i kontaktach handlowych, jesteśmy w stanie pozyskać praktycznie każdy materiał z całego świata. Świat Kamieni proponuje swoim klientom szereg usług artystycznych: portrety kute w kamieniu, rzeźby wykonane fachowo i profesjonalnie.

W ofercie firmy jest duży wybór akcesoriów nagrobnych: wazony, lampiony, książki, ławeczki, itp.

Bardzo duży nacisk kładziemy na precyzję i fachowe uczciwe doradztwo. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem oraz wykwalifikowana kadrą pracowniczą. Gwarantujemy naszym klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

11-700 Mrągowo, Bagienice 24 swiatkamieni@wp.pl 603 350 500

© Copyright 2016 - swiatkamieni.mragowo.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.